02 Eylül 2013

Kliksa.com'a Verdiğim Sipariş Halen Teslim Edilmedi!

Kliksa.com'dan 17.08.2013 tarihinde satın almış olduğum A Plus panolu çalışma masasının faturası gelmesine rağmen kendisi halen teslim edilmedi. İlgili web sayfasının iletişim bölümünden 3 kere mesaj göndermeme rağmen bu mesajların ikisine, içinde siparişimin ne zaman teslim edileceği ile ilgili hiç bir netlik içermeyen cevaplar gönderilirken, 27.08.2013 tarihinde gönderdiğim mesaja ise halen bir cevap gelmedi.


Ayrıca siparişim ile ilgili Kliksa.com'da 'Siparişin kargo ile yola çıktı kargo süreçleri ile ilgili bilgilendirmede bulunacağız'' yazıyor fakat ilgili kargo şirketi fatura dışında kendilerinde bir gönderi olmadığını söylüyor ve biz tam 17 gündür bekliyoruz. İlgililere duyurulur.

Özge 82 Okunma

Cevaplar

  • Özge03 Eylül 2013

    Sisteminizde kayıtlı olan mail adresime Kliksa.com dan reklam mailleri dışında yani bu sorunla ilgili gelen herhangi bir mail olmadığını belirtmek isterim.

  • Kliksa.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön