02 Nisan 2013 #1721231

Kliksa.com Yorumlar Yanıltıcı Olumlular Yayınlanıyor!

Ürünün bulunduğu sayfada bulunan "Kullanıcı Yorumları" bölümü, ürünün edinilmesi konusunda alıcılara fikir vermesi açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Ne var ki; Kliksa.com sadece ürün hakkındaki olumlu yorumlara yer vererek, küçük hesaplar içine girdiğini görmekteyim.


Ürün konusunda bulunmuş olduğum olumsuz yorum konusunda tarafıma konu ile ilgisiz özel mesaj göndermiş olmaları, mesajımın kendilerine ulaştığını göstermektedir. Bu konudaki uygulama tasarrufunun kendilerinde olduğunu kabul ediyorum. Ama, sadece olumlu yorum ve görüşleri yayınlama tasarrufunda bulunacaklarsa; sözkonusu bölümü "Kullanıcı Yorumları" adıyla bulundurmaları, tüketiciyi yanıltmaya yönelik bir uygulama olacaktır.

Tamer 257 Okunma

Cevaplar

  • Kliksa.com Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön