22 Ağustos 2014

Kliksa.com Yerinde Servis Çalışmasının Gerçekten Önemsenmemesi

Temmuz 2014'te yani yaklaşık 1,5 ay önce Kliksa.com'dan LG G2 cep telefonu aldım. Telefonda ses bozukluğu problemi yaşadım. Bunun üzerine iki gün içinde müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım. Yerinde servis hizmetlerinin olduğundan ve adresime geleceklerinden bahsettiler. Aradan bir hafta geçti ve adresime gelen ya da bana mail, telefon vs. dönen olmadı.


Müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Aynı şekilde durumdan bahsettim. Müşteri temsilcisi, servis bugün gelecek, yarın gelecek diyerek beni oyalayıp durdu. Neticede gelen olmadı. İnternetten araştırdığıma göre yerinde servis hizmeti ürünü aldıktan sonra ilk 30 gün için ücretsizmiş. Beni oyalayan Sabancı güvencesine sözüm kalmadı!

Hilal 1.745 Okunma

Cevaplar

  • Kliksa.com Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Sayın Nayırsoy, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön