25 Nisan 2013 #1762758

Kliksa.com Yanlış Ürün Gönderdi!

31.01.2013 tarihinde yeni taşınacağım evde kullanmak üzere aldığım tv yi 22.04.2013 tarihinde panasonic servisini arayarak kurulum talebinde bulundum. Servis kutuyu açtığında içinden tv'nin farklı olduğunu farkettik.


Sipariş ettiğim ürünü sipariş numarasından kontrol ettim gönderilen ürün kliksanın siparişlerim bölümünde istediğim ürün olarak görünüyor, fakat kutudan çıkan faturada kod farklı. Ben beyaz tv istemiştim, gönderilen ürün siyah. Kliksa ile iletişime geçmek için mail attım ama illgilenen olmadı.


Ürünün değişimini talep ediyorum.

Emre 61 Okunma

Cevaplar

  • Emre28 Nisan 2013

    Sayın yetkili mail yoluyla verdiğiniz cevap çözüme yönelik değil. Para vererek satın aldığım, web sayfanızda siparişlerimde görünen ürün ile fatura ettiğiniz bana gelen ürün aynı değilki. Siz bana yasal süre diye bir sürü şeyden bahsetmişsiniz. Ben para verdiğim ürünü istiyorum ürünü beğenmediğim için veya başka bir nedenden iade istemiyorum. Benden kaynaklanan bir durum yok sizin yaptığınız hatadan dolayı yasal iade süreleri geçerli olmaz, hukuk danışmanınız ile bu durumu tekrar konuşmanızı istiyorum. Mahkeme kanalıyla hakkımı arayacağım, bilginize.

  • Kliksa.com Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön