07 Şubat 2014 #2281346

Kliksa.com Yanlış Bilgilendirme ve Mağduriyet!

Daha önce 4 adet oto lastik için üretim tarihi 2013 'ün 52. haftası şeklinde bana bilgi verilip, 2011'in 50. hafta üretimini gönderdiler. Ben bunu kabul etmedim ve lastikleri gönderdim. 1-Kart limitimi, mevcut olmayan ancak mevcut olduğunu söyledikleri ürün için doldurdum ve iade gerçekleşse bile limitim doldu,ben bu yüzden lastik satın alamıyorum.


2-Kredi kartımın limiti zamanla açılıp başka yerden lastik almaya kalkışsam bile; 12+6 taksitle ve %10 puan ile artık alamam ben o ürünü. Bana yanlış bilgi aktarmalarından dolayı yaşattıkları mağduriyeti bir yana bırakın, herhangi bir sorumluluk üstlenmedikleri gibi yapabileceğimiz hiçbir şey yok bilgisi verilmesi çok zoruma gitti açıkçası.

Ufuk 130 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk14 Şubat 2014

    Kliksa.com genel müdürlükten benimle iletişime geçtiler, kendileri tarafından yanlışlığın olduğunu belirtip; lastiklerde kar oranının %10 olduğunu ve bu yüzden %5 indirim yapmayı teklif ettiler. Yani halen benim mağduriyetimi gidermeyi değilde sadece kar oranlarını düşürmeyi düşünüyorlar. Zaten ben kliksa.com'dan kredi kartı ile %10 puan + 16 taksit avantajıyla almıştım o lastikleri. Ancak sipariş iptal olunca puan da, taksit imkanı da gitti tabi. Mağduriyeti gidermek adına bana belirtilen tarihteki ürünü belirtilen fiyatın üzerinde de olsa bir şekilde temin edip bana göndermelerini bırakın, eski tarihli ürün için kar oranlarını yarıya düşürerek teklifte bulunmaları gülünç doğrusu.

  • Ufuk10 Şubat 2014

    Kliksa.com bu sorunumla ilgili benimle iletişime geçti, fakat sorun çözülmedi. Yanlış bilgilendirme ile ellerinde olmayan ürün için alış-veriş yapmamı sağladılar fakat istemediğim tarihli ürün gönderdiler. Bir daha bu siteden alış-veriş yapmayı düşünmüyorum. Çevremdeki hiçbir insana da tavsiye etmeyeceğim.

  • Kliksa.com Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın İnan, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi e-posta yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı e-mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön