07 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3449841

Kliksa.com Ürün Hala Ulaşmadı!

iPhone 6 16 GB cep telefonu siparişim bugün kargo şirketiyle dağıtıma çıktığı söylenmesine rağmen elime ulaşmadı. Ürünle ilgili kredi kartı teyidini yapmış olmama rağmen ürün iptal görünüyor. Kart sahibine telefon edilip sorulmadan ürünü iadeye alıyorlar. Sabahtan beri kargo şirketini ve Kliksa.com müşteri hizmetlerini arıyorum sorun çözülüyor demelerine rağmen ortada bir şey yok.


En son bana kargo şirketine bilgi verildi iade ya da iptal durumu yok ürün elinize ulaşacak demelerine rağmen kargo şirketini aradığımda kendilerine gelen bir bilgilendirme olmadığını söylediler. O kadar para verip aldığımız ürün kargoyla çabuk olarak ulaşmasına rağmen bana teslim edilmiyor, bir de iptal ediliyor.

Ahmet 183 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet14 Ağustos 2015

  Ürün bugün geldi elime. Ama süreç sıkıntılı oldu. Yazdım zaten.

 • Ahmet12 Ağustos 2015

  Kendilerine hem internetten hem telefondan onlarca kez yazmama rağmen sadece beni oyalayıp bana yalan söylüyorlar. Hala bekliyorum. Bu firmadan alışveriş yapmayın!

 • Ahmet10 Ağustos 2015

  2500 lira verdiğim telefonun durumuyla ilgili bile bana geri dönüş yapılmıyor. Bu firmadan bir daha alışveriş yapmam kimseye de tavsiye etmem. Hala bekliyorum beni arayıp en azından bilgi versinler diye ama yok. Buraya göstermelik bir yorum bırakıldı sadece.

 • Ahmet07 Ağustos 2015

  Beni arayarak kargonun yarın teslim edilecegini söylüyorsunuz ama kargo şirketi ürünü sizden kaynaklı olarak iade sürecine almış. Ürün size geri gidecek ve tekrar göndermenizi bekleyeceğim. Bu durumda en erken pazartesi elime ulaşacak. (mı) Beni bilgilendirmeden ürünü önce kargoya verip sonra iadeye alıyorsunuz. Böyle kurumsal bir firmaya bu durum hiç yakışmıyor.

 • Ahmet07 Ağustos 2015

  Tarafıma aranarak bilmediğim hiçbir şey söylenmedi. Durum neyse aynısını konuştuk. Kargo şirketinde hala sipariş iptal görünüyor.

 • Kliksa.com Temsilcisi07 Ağustos 2015

  Sayın BOZFIRAT, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili tarafınız aranarak bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

Ziyaretçi Yorumları