18 Aralık 2014

Kliksa.com TV Değişim Sorunu

Kliksa' dan aldığım LG 60pb690 TV'yi iki kere değiştirmek zorunda kaldım. İkinci kez değişime göndermemden sonra bana yeni ürün ya da ürünün bir üst modelinden göndermeyip ilk satın almamdan 2 buçuk ay sonra para iadesi yapıldı. Daha sonra da yeni yapacağım bir siparişte geçerli olabilecek 100 TL değerinde indirip kuponu teklif edildi. Fakat bu süreçte sorunlu televizyonlar, ekstra servis ve kargo işlemleriyle hem beni mağdur edilip, hem de bana televizyon tedarik edilmemesinden ötürü şikayetçiyim. Kilksa internet sitesinde stoklarında bulunan satın aldığım ürünün bir üst modeli olan LG 55lb670 TV'nin gönderilmesini talep etmekteyim.

Mert 1.406 Okunma

Cevaplar

 • Mert19 Aralık 2014

  Tarafıma sağlanan bilgiyi kısaca şöyle özetleyeyim. "Size ürünün aynısından bulamadık. Bu özelliklerde diğer Lg tv olan 55LB670 in fiyatı ise satın aldığınız üründen 800 TL daha pahalı olduğu için size bunu sunmadık." Sonuçta Kliksa için en önemli şey para olarak görülüyor. Ben parasını ödediğim bir tv için 2 buçuk ay boyunca 2 kere arıza raporu almışım, 2 kere Tv kurulumu yaptırmışım, 2 kargo teslimi, 2 kargo gönderimi yapmışım Kliksa için birşey ifade etmiyor. Yaşadığınız sorundan ötürü özür dileriz, ama bu konuda birşey yapmayacağız diyorlar aslında. Müşteri memnuniyetine öncelik veren bir firma olsa bana 800 Tl lik farkı indirim olarak sunup 55LB670 olan ürüne aynı fiyata sahip olmamı sağlardı.

 • Kliksa.com Temsilcisi19 Aralık 2014

  Merhaba Mert Bey; Talebiniz doğrultusunda tarafınız ile iletişime geçilerek bilgi aktarımı sağlanmış ve sürece istinaden detaylı bilgi paylaşımı sağlanmıştır.. Kliksa Destek

 • Mert18 Aralık 2014

  Merhaba, Yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz. Bana muadil ürün sunulmadı. Sadece seçeceğim bir üründe indirim yapılabileceği söylendi. Ben de bir ürün kodu ilettim. Daha sonra bu ürünü satın alırken kullanabileceğim 100tl lik bir indirim kodu paylaşabileceğiniz bilgisini verdiniz. Ben de reddettim.

 • Kliksa.com Temsilcisi18 Aralık 2014

  Merhaba Mert Bey; İşlem süreç bilgileri yapılan çağrı görüşmelerinde detaylı olarak tarafınıza aktarılmış ve sunulan muadil ürün tarafınızca kabul edilmemiş ve buna istinaden oluşturulan ikame üründe de stok problemi yaşandığından dolayı sipariş iptal edilmiş ve tutar iadesi hesabınıza aktarılmıştır. Talep etmiş olduğunuz ürün siparişinizin muadili olmadığından dolayı herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Kliksa Destek

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön