08 Ocak 2015

Kliksa.com Teslimat Süresi Aşan Ürünün İptalini Gerçekleştirmiyorlar

Çok saygıdeğer Kliksa yönetimi yaklaşık 2 haftayı bulan ürün siparişinin ardından teslim edemediğiniz ürününüzün arkasında durup iptalini gerçekleştirirseniz seviniriz. Yaptığımız son alışveriş olduğunu da belirtmek isterim.


Yaşadığımız durumu hem çağrı merkezinize ilettik hem de siteden doldurmamız gereken formu da doldurduk. Hala neden iptali gerçekleşmiyor. Siteden aldığımız TV ünitesini, sürekli ''tedarikçi tarafından sağlanacak'', ''tedarikçi tarafından gönderilecek'' vaatleriyle oyalamaya çalışan bir çağrı merkezine sahipsiniz. Lütfen iptal işlemini gerçekleştirip ücretin kredi kartıma aktarılmasını sağlayınız.

Tuğba 1.329 Okunma

Cevaplar

  • Kliksa.com Temsilcisi12 Ocak 2015

    Merhaba Tuğba Hanım; Çağrı merkezimiz üzerimden tarafınıza iptal/iade sürecine istinaden bilgi aktarımı sağlanmış olup siparişinizin iptali adına ilgili işlemler başlatılmıştır. İşlem durum bilgisi tarafınıza aktarılacaktır. Kliksa Destek

  • Tuğba09 Ocak 2015

    Kesinlikle sorumsuzca bir davranış söz konusu, ne gönderemedikleri ürün için bilgi veriyorlar ne de iptalini istediğinizde iptal ediyorlar. İptal ettik sandığımız ürünü de 1 gün sonra kargoya verdik diye belirtiyorlar. Gerçekten böyle bir sorumsuzluk olamaz, olmamalı !

  • Tuğba09 Ocak 2015

    Kliksa yönetimi, ürünün iptali yapmak yerine 14 günde gönderemediği ürünü şimdi kargoya verdiğini söylüyor. Ürününüzü istemiyorum, kargoya vermek de nereden çıktı. Tarafınızdan aranıp iptal ettirmişsiniz ama kargoya verelim mi diye sordunuz mu acaba sormadan gönderiyorsunuz. Bence bu sipariş olayına bir çözüm bulunmalı böyle bir davranış hiçbir online sitede yoktur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön