20 Eylül 2013 #2022332

Kliksa.com Teslim Edilemeyen Ürün ve Yanlış Ürün Kargolama!

Kliksa. com'dan; 1 Adet cep telefonu, 1 adet görünmez tam kaplama, 1 adet arka kapak, 2 adet ekran koruyucu siparişi verdim. İki ayrı kargo ile cep telefonu ve sipariş vermediğim bir adet ekran koruyucu (bu kutudan tam görünmez kaplamaya ait fatura çıktı ürün bedeli 44, 65 tl gönderilen ürün 3 tl) teslim edildi.


Kargodan yanlış ürün çıktığını diğer ürünlerin gönderilmediğini kliksa. com dan bildirdim (Bu şirket web sayfasından hiç bir iletişim numarası vermemekte adresi bulunmamaktadır. )


Mailime 6/9/2013 tarihinde para iadesi yapıldığı maili geldi. Kontrol ettiğimde gönderilmeyen ürünlerin toplamı 83. 15 tl iade edilen bedelin 10. 9 tl olduğunu gördüm.

Ergül 93 Okunma

Cevaplar

  • Ergül23 Eylül 2013

    Kliksa e-postam aracılığı ile iade işlemi için işlem yapıuor gözüküp hiç iade işlemi yapmıyor sanki zamana veya beni bıktırmaya çalışıyor. Yani şikayetvar.com da ilgili gibi gözüküp işlem yapmıyorrr

  • Ergül20 Eylül 2013

    Teslim edilmeyen 1 ürün bedelinin iade edildiği tarafıma bildirildi. Ancak bedeli 44.65 tl olan ürün için bir işlem yapılmadı. Ayrıca bedeli iade edilen üründen 2 adet sipariş etmiş ve ödemede bulunmuştum. Yani hazırda 58.45 tl eksik ödeme var. Ayrıca bugün sms ile "ürünün tekrar satışa uygun olmaması nedeniyle iadenizi kabul edemiyoruz." diye sms aldım. Ancak ben İADEYE HİÇ BİR ÜRÜN GÖNDERMEDİM. Kliksa, kendi kendine ne yapıyor ?

  • Kliksa.com Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi e-mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön