08 Ekim 2014

Kliksa.com Sorunu Çözemiyor!

27. 08. 2014 23: 33: 29'da maalesef şirketinizden alışveriş yaptım. Maalesef diyorum. Çünkü aradan geçen bu kadar uzun zamana rağmen firmanız şikayetlerime çözüm bulmuyor. Ya meseleyi görmezden geliyor ya da sorunun dışında bambaşka bir cevap veriyor. Yukarıda belirttiğim sipariş numarası ile alışveriş yaptım.

Alışveriş esnasında "Vodafone Freezone %10" indirim kampanyasından faydalandım. Ancak söz konusu indirim miktarı sepetimde yer alan beş adet üründen sadece bir tanesi seçilerek uygulandı. Oysaki toplam bedel üzerinden bir indirime gidilmesi gerekiyordu. Konu hakkında müşteri hizmetleri ya meseleyi anlamıyor ya da görmezden gelerek sorunu çözmemekte ısrar ediyor.

Mahmut 1.553 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut08 Ekim 2014

    Kliksa sorunları çözmüyor. Her defasında verdiği cevaplar birbirinden farklı oluyor. Kampnya şartlarına da uymuyor.

  • Kliksa.com Temsilcisi08 Ekim 2014

    Sayın Kelpetin, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön