17 Nisan 2013 #1748717

Kliksa.com Sorunları Saymakla Bitmiyor!

Bir sipariş numarasın ile 2 ürün sipariş ettik, biri geldi, diğeri gelmesi, 2 defa mail ile bildirdik, ayrıca kargo şirketi UPS de bildirdik, sipariş tarihinden 10 gün geçti, ses yok, siparişi iptal ettik, o da onaya bağlı imiş, şimdide iptal onayı bekliyoruz, sonra paramızı iade alabileceğiz. o da şüpheli.


Telefon numarası yok, maillere hep standart cevap veriliyor. Köle müşteri olarak beklemekteyiz.. Buradan verilen tüm cevaplarda standart hiç bir anlam ifade etmiyor. Yine öyle bir cevap alacağız. Yazmasınlar daha iyi..

Gürcan 76 Okunma

Cevaplar

  • Gürcan25 Nisan 2013

    İşlem yapmanız için ne kadar beklememiz gerekiyor, bu nasıl bir tarz dır, anlaşılır ve inanılır gibi değil....

  • Gürcan18 Nisan 2013

    işlem yapmanızı bekliyoruz...!!!

  • Kliksa.com Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön