12 Nisan 2013 #1740157

Kliksa.com Satın Aldığım TV'yi Göndermedi!

LG 47LM640 TV'yi, Kliksa sitenizden aldım. K.Kartından parasal işlem alındı. 3 gün içinde yolluyoruz diye mail bilgisi de geldi. Ancak 1 hafta sonra '' sistemsel geçici Aksaklık- gerekçesi ile temin edilemediğinden tek taraflı satış iptali yapılmıştır'' denerek ürün yollanmadı. Böyle bir ticaret olmaz. Tek kelime sorumsuzluk. Ürün yollanmazsa Mahkeme yoluna gideceğim. Ürün sonradan site satışına farklı fiyatla devam etti.

Semih 201 Okunma

Cevaplar

  • Semih09 Temmuz 2013

    KLİKSA HİÇ GÜVENİRLİGİ OLMAYAN BiR SATIŞ SiTESi HALiNE GELMiŞTiR

  • Semih13 Nisan 2013

    Kliksa nın tüm şikayetlere yazdıgı otomatik Cevap. insan aklı ile dalga geciyorlar. Mailde yazdıgımın dısında hiçbir acıklama yok.

  • Kliksa.com Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön