05 Şubat 2015

Kliksa.com Para İadesi Yapılmıyor

Kliksa.com'dan 44966925 sipariş numarası ve 18-01-2014 tarihinde almış olduğum ürünü, bana gelmeden iptal etmiş olmama rağmen, ödediğim tutarın tarafıma ödenmesini bir çok kez kliksa.com müşteri hizmetlerine aktarmama rağmen, her seferinde size en kısa zamanda döneceğiz dendi ve halen tutar aktarımı gerçekleştirilmediği gibi kimsenin de beni aradığı da yok. Kliksa.com gibi büyük bir firmadan böyle laubali işlemlerin olması beni üzdüğü gibi para tutarımın bir an önce aktarılmasını rica ediyorum.

Nusret 1.556 Okunma

Cevaplar

 • Nusret'in Teşekkür Mesajı15 Şubat 2015

  Şikayetim üzerine anında dönüldüğü için teşekkürler.

 • Nusret'in Teşekkür Mesajı09 Şubat 2015

  Şikayetimle ilgili Şikayetvar.com sitesinin aynı gün anlık işlemi mükemmel, Kliksa.com un da şikayetimden sonra aynı gün dönüşü ve çözümü güzeldi ama bu dönüşü şikayetten önce yapsalar böylesine büyük bir firma adına daha iyi olurdu. Her iki firmaya da teşekkürler.

 • Nusret09 Şubat 2015

  Şikayetimle ilgili şikayetvar.com sitesinin aynı gün anlık işlemi mükemmel, Kliksa.com un da şikayetimden sonra aynı gün dönüşü ve çözümü güzeldi ama bu dönüşü şikayetten önce yapsalar böylesine büyük bir firma adına daha iyi olurdu..

 • Kliksa.com Temsilcisi06 Şubat 2015

  Merhaba Nusret Bey, Talebiniz doğrultusunda tarafınız ile iletişime geçilerek işlem durum bilgisi aktarılmıştır. Siparişinizi 06.02.2015 tarihi itibari ile iptal işlemi gerçekleştirilmiş olup,tutar iadesi 1-3 iş günü içerisinde hesabınıza yansıyacaktır. Kliksa Destek

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön