02 Mayıs 2013

Kliksa.com Orijinal Ambalajı Açık Ve Kusurlu Ürünü İade Almıyor!

Aldığım cevap: Sayın Emin Y., ürünün tekrar satışa uygun olmaması nedeniyle iadenizi kabul edemiyoruz. Kargoya teslim edilmiştir.'' Bu nasıl bir anlayıştır anlamıyorum. Ürün hem açık ambalajda geliyor. Aynı gün bilgilendirme yapılıyor ve değişim talebimiz bildiriliyor ve sonunda arızalı ürünü bana tekrar geri gönderiyorsunuz. Bu mudur sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız? Bu mudur sizi güvenilir marka anlayışınız?


Hediye olarak aldığım ürün hem orijinal ambalajı açık hemde kusurlu çıktı. Gerekli yazışmaları ve açıklamaları da ayrıca yaptım. Aldığım gün firma yetkililerini bilgilendirdim.

Emin 154 Okunma

Cevaplar

 • Emin'in Teşekkür Mesajı29 Ağustos 2013

  yazışmalarda ve birebir görüşmelerde tutarsızlık olduğunu düşünüyorum ..ürünüm değiştirildi ama bana değiştirilmeyeceği mesajı geldi .çözüm üretilen bir sorunda yazışmalardaki tutarsızlık ,çözümsüzlük gibi lanse edildi ...ama ürünümün değiştirilip sağlam bir şekilde yerine ulaştırılmasından dolayı teşekkür ediyorum..

 • Emin03 Mayıs 2013

  Son derece ciddiyetsizce,pişkince vede dolandırıcı yaklaşımı ile verilen bir cevap ..Ürünü hediye olarak satın alıyorum ,arkadaşıma fatura ve sevk ettiriyorum ,hediye kargosunu alan arkadaşım eve gidip paketi açıyor,orjinal ambalajı açık kutuyu açıyor,orjinal pilleri ile makineyi çalıştırmaya çalışıyor ve makinenin ekranı açılmıyor.aynı gün firmayı mail ve online chat ile bilgilendiriyorum .ürünü geri istiyorlar ,ve ürün arızalı olduğu için değişim talebimiz kabul edilmiyor ve satışa uygun değildir gerekçesi ile aynı şekilde geri gönderiliyor..sizin müşteri memnuniyetiniz vede ticari ahlakınız buysa tüketici hakları mahkemesine bakalım neyin hesabını vereceksiniz...birde pişkince müşteri memnuniyetinden bahsediyorsunuz..yazıklar olsun o amblemi marka yapmışsınız ama bu kadar da dolandırıcılık yaklaşımı gösterebileceğiniz zannetmiyordum ..

 • Kliksa.com Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

 • Emin02 Mayıs 2013

  Emin Yazıcı Emin Yazıcı Emin Yazıcı ''Aldığım cevap: Sayın Emin YAZICI,ürünün tekrar satışa uygun olmaması nedeniyle iadenizi kabul edemiyoruz.Kargoya teslim edilmiştir.'' Bu nasıl bir anlayıştır anlamıyorum .ürün hem açık ambalajda geliyor ..aynı gün bilgilendirme yapılıyor ve değişim talebimiz bildiriliyor ve sonunda arızalı ürünü bana tekrar geri gönderiyorsunuz..Bu mudur sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız..BU MUDUR SİZİN GÜVENİLİRLİĞİNİZ? ------------------------------------------------------------------------ Emin Yazıcı Merhaba:Göndermiş olduğunuz ürünü bir dostuma hediye olarak aldım ..Fakat paketi aldıktan sonra ambalajın açık olduğunu fark etti ..Gerekli ekipmanları kontrol etmek için göndermiş olduğunuz pillerle çalıştırmaya çalıştı ve ekranın açılmadığını gördü ..acaba bir yerde hatamı yapıyorum diye bilen bir kişiye göstermek için teknosa yetkili satıcısına gösterdi ..orada cihazın arızalı olduğu söylendi.Şimdi hediye olarak gönderdiğim bu cihazın bu şekilde orjinal ambalajının açık olması ve bozuk olması normal normalmidir ? lütfen göndermiş olduğum hediyenin en kısa sürede değiştirilip sağlam başak bir makine gönderilmesini rica ediyorum.. ------------------------------------------------------------------------ Sayın emin yazıcı, Alışverişlerinizde kliksa.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. UPS kargoya teslim edilen 43828049 numaralı siparişiniz için kargo takip numaranız: U000E5EB1389955. Kargo süreçleri ile ilgili sizi bilgilendireceğiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Pazar 12:53 kliksa.com Selam Emin, Şikayetini arkadaşlara iletiyorum. En kısa sürede sana geri dönüş yapacaklar. Pazar 17:57 Emin Yazıcı teşekkür ederim ..lütfen duyarsız kalmayın ..arkadaşıma hediye aldım ama büyük hayal kırıklığı yaşıyorum .netten çok sık alışveriş yapmam ,güve verici gibi gözükmüyor..özellikle SA sembolune güvenerek aklımın ucundan en ufak bir tereddüt bile geçmeden güvenebileceğim bir site olarak adlederek alış verişimi yaptım ve bu şekilde bir olumsuzlukla karşılaştım .gereğini yapacağınızı ümit ederek arkadaşıma çok istediği fotoğraf makinesini düzgünbir şekilde teslim etmiş olmanın mutluluğunu yaşamak istiyorum ..selam ve saygılar..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön