04 Ocak 2016

Kliksa.com Ödeme Ekranında Görünmesine Rağmen Bonus Kullanarak Alışveriş Yapılmıyor

45822805 ve 45830241 No.lu siparişlerimi ödeme sayfasında bulunan Bonus kullanmak ister misiniz diye soran ikonu tıkladım ve kartımda bulunan ve kliksa sisteminde de görünen bonusumu kullanmak istiyorum diye işaretledim.

Ancak Kliksa 2 siparişimde de bonusum dan değil karttan direkt çekme işlemi yapmıştır. Kliksa müşteri hizmetlerini aradım ancak müşteri hizmetlerinin bilgisi yok, muhasebe bölümüne kayıt açtım dedi bakalım oradan arayan olacak mı bilmiyorum ama bonusumu hala kullanamadım, şu sebebini bilmediğim saçma Kliksa ödeme ekranı yüzünden.

Mehmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Kliksa.com Temsilcisi07 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili tarafınıza mail yolu üzerinden bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

  • Mehmet04 Ocak 2016

    Tekrar arayabilirsiniz iş yerinde her zaman tele bakamıyorum benim istediğim sistemdeki hatanızın düzeltilmesi çünkü hata sizden kaynaklanıyor. Garanti Bankası'nı aradım bonusu internet alışverişinde kullanamazsınız diye bir şey yok dedi ürünlerinizden hizmetinizden memnunum ama ödeme işlemleri ile ilgili hatanızı düzeltin lütfen.

  • Kliksa.com Temsilcisi04 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Tarafınıza Kliksa.com’a kayıtlı telefon numaranızdan arama yapılmış ancak ulaşılamamıştır. Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup, tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön