04 Haziran 2013

Kliksa.com Maillerime Cevap Alamıyorum!

24 mayıs cuma akşamı kliksa.com adresinden online olarak alışveriş yaptım. Alışverişimi yapmadan önce müşteri hizmetleri ile defalarca online olarak görüştüm ve alacağım ürünün rengini teyit ettirdim.Ürünün ilan başlığında da kırmızı yazmasına güvenerek ürünü aldım. Fakat 28 mayıs salı günü elime ulaşan ürünün rengi bakır renkte idi.


Aynı gün kliksa.com a bir mail gönderdim. Gönderinin kontrol edilip tarafıma dönüleceği standart kalıp bir mail ile bildirildi. Bundan 3 gün sonra tarafıma dönülmediği için bir mail daha attım. Tüm çabalarıma rağmen bir dönüş yapılmadı. Müşteri hizmetlerinden iletişim numaralarını istedim fakat verilmedi. En kısa zamanda yapılan hatanın düzeltilmesini istiyorum.

Ümit 220 Okunma

Cevaplar

  • Ümit05 Haziran 2013

    evet kliksa.com yine bekleneni yaptı ve standart kalıp bir maille müşterisini dikkate almadı. zaten bir haftadan fazla süredir bekledim. artık beklemeyeceğim. kliksa.com dan bir daha alışveriş yapmayacak ve çevremdeki insanları bu firma hakkında bilinçlendireceğim. çünkü problem çözen değil problem yaratan bir firma.

  • Kliksa.com Temsilcisi04 Haziran 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön