04 Mayıs 2013 #1778965

Kliksa.com Kargomu Geç Alıyorum!

-20. 04. tarihinde ön sipariş ile satın aldığım ürünü söz verdikleri 28. 04 tarihinde gönderemediler.
-29. 05. tarihinde kargomun geç teslimatını ön görüp Samsung'un hediyesini alabilmek için adres değişikliği yaparak adres değişikliğinin teyidini müş. hiz den istedim.


-01. 05. tarihinde müş. hiz. teslimat adresimin değiştirildiğini söyledi.
-03. 05. tarihinde UPS a ait kargo numarası gönderildi. Bu numaraya göre teslimatımın eski adresime gönderilme hazırlığında olduğunu fark ettim. Konuyla ilgili müş hizm tekrar mail attım ve müş. hiz.leri kargo bilgilerini UPS ye gönderirildiğini söyledi-şimdi kargo eski adresime gönderildi ve teslimat 08. 05 ve malesef ilgili hediyeyi alamıyorum, kargomu geç alıyorum.

Murat 30 Okunma

Cevaplar

  • Murat07 Mayıs 2013

    Kliksa ön sipariş ile sattığı ürünleri belirttiği tarihte yollayamamıştır. Kliksa bu işin altında kaldığını düşünüyorum. Kargo gönderilmeden adres değişikligini 3 gün önceden bildirmiş olduğum halde (kliksa tarafından teyit yeni adresim teyit edildiği halde)kargom eski kargo adresime gönderilmiştir. 28 nisanda gönderilmesi planlanan ürünüm bugün dahi (07.05.2013) elime ulaşmamıştır.

  • Kliksa.com Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön