29 Ağustos 2014

Kliksa.com Hediye Çekimi Vermiyor

7 Ağustos'taki alışverişimden dolayı 22 Ağustos'ta mailime hediye çeki gönderildi. Zaten 3 gün kullanım süresi veriliyor, neden bu kadar kısa onu anlamış değilim ama neyse o mevzu bahis değil. 24 Ağustos saat 23:30 civarlarında sırf alışverişi yapabilmek için eve geldim ve hediye çekini kullanmaya çalıştım.

Mailime gelen kod hata verdiğinden dolayı sepetimde bulunan ürünü satın alamadım. 25 Ağustos'ta da müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirdim. Aynı zamanda sikayetvar.com'da da şikayetimi yazdım ama hiç geri dönüş sağlanmadı. Şimdi Müşteri Hizmetleri'ni tekrar aradım, 24 Ağustos'ta aramadığım için çeki vermiyorlarmış. Ben ne bileyim 24 saat açık olduklarını?

Tc 279 Okunma

Cevaplar

  • Tc03 Eylül 2014

    Geri dönüş sağlanmadı ve bilgi verilmedi. Hizmet çok kötü.

  • Kliksa.com Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Sayın Alpgiray, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön