28 Ekim 2014

Kliksa.com Haberim Olmadan İşlem Yapılması!

Almış olduğum ürünler kırık çıktığı için geri gönderip değişim talebinde bulundum. Bu değişimle ilgili müşteri hizmetleri bizi arayıp değişim veya iade talebini sorduğunda aynı ürünlerin sağlamıyla değişimini talep ettik. Buna rağmen üç gün sonra mesaj çekip ürünlerin iade edilip, ücretin karta geri ödeneceğini bildirdiler. Bizim talebimiz dışında işlem yaptılar.

Fakat ben bu ürünleri alırken maximum kart kampanyasından faydalandım ve 75 TL maxi puan almam gerekirken; Kliksa'nın kafasına göre işlem yapmasından dolayı hem ürünler hemde 75 TL maxi puan iptal oldu. Anladığım kadarıyla Kliksa.com maximum kampanyası diyip 75 TL puanları böyle bilerek iptal ettiriyor. Burada biz haksızlığa uğrayacağız.

Günay 399 Okunma

Cevaplar

  • Günay30 Ekim 2014

    Hiç bir firma yetkilisi aramadı.Ayrıca zaten ben sürekli aramama rağmen bu ürünü neden değiştirmeyip bana sormadan para iadesi yaptınız dediğimde, soruma cevap verecek bir kimse de yok. Firmanın geri dönüşü yok, sizle olan işlemleri ürünü sadece satan kadar.

  • Kliksa.com Temsilcisi28 Ekim 2014

    Sayın Ediz, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön