20 Aralık 2014

Kliksa.com Gördüğüm En Kötü Hizmet!

Kliksa.com'dan bir LG televizyon aldım. Aynı gün teslimat seçtim ekstra ücret. Aradım bugün size teslim edilecektir dediler. Akşam oldu tekrar aradım. Ürünüm nerede? Bilmiyoruz Takip numarası verin kargoyu arayıp sorayım - veremiyoruz. 4 gün mücadele ettim belki 10 defa aradım 4. gün bana ürününüzün çıkışı yapılmamış iptal edin isterseniz dediler. İptal ettim yarım saat sonra TV geldi. Ürünü kabul ettim fakat ürünü sevmedim iade etmek istedim. İsteğinizi değerlendiriyoruz dediler. Geri dönmediler.

Belki toplamdaki 20. mailim de ürün iadenizi yapmak için siteden şikayet edin dediler zaten ettim dedim. Ürünü kapatın bize gönderin biz karar verelim iade alır mıyız almaz mıyız bakalım dediler.

Mükerrem 379 Okunma

Cevaplar

  • Mükerrem29 Aralık 2014

    Yardimci falan olunmadi

  • Kliksa.com Temsilcisi23 Aralık 2014

    Merhaba Mükerrem Bey, Talebinize istinaden tarafınıza telefon ile bilgilendirme sağlanacaktır. Kliksa Destek

  • Mükerrem19 Aralık 2014

    Ayrıca ürünü aynı gün teslim etmek için aldıkları parayı geri ödeyeceğiz dediler ödemediler. Çağrı merkezi kahvehane den farksız hiç bir konuda yardımcı olmadılar. 2 günden önce hiç bir şeye cevap vermediler. iade istediğimde almadılar ürünü geç yolladılar .Bugüne kadar gördüğüm en kötü eticaret hizmeti. Asla ve asla kliksadan ürün almam aldırmam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön