07 Eylül 2013 #1999288

Kliksa.com Gönderilmeyen Sipariş!

3 Ağustos 2013 tarihinde verdiğim 43911*** numaralı siparişteki Targus Premium Click in isimli Ipad kılıfı 33 gündür gönderilmiyor. Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerine gönderdiğim maillere hep baştan savma cevaplar verildi. Yetkili birine ulaşmak istediğimde engellendim. Hatta birisi ürün hâli hazırda sitede satılmaya devam ederken ürün temin edilemiyor, siparişi iptal edin bile dedi.


Canlı destekte iletişim bilgilerinizi verin biz sizi ararız denmesine rağmen hiç kimse beni ne aradı ne de sordu. Satış sözleşmesine göre eğer ürünü 30 gün içinde temin edemiyorlarsa yazılı olarak haber verip 10 gün daha süre istemeleri yada benden tercih yapmamı istemeleri gerekirken bu şartları ben onlara sunuyorum, ama baştan savılıyorum.


Ben böyle lakayt ve ilgisiz bir firmadan bir daha bir toplu iğne bile almam. Sabancı ismi ile yakından uzaktan alakası yok. Buradan da cevap alamazsam üç kuruş beş kuruş demeyip sırf bu durumu belgelemek için tüketici mahkemesine başvuracağım.

Halis 53 Okunma

Cevaplar

  • Halis09 Eylül 2013

    Sanki tedarik süreciyle ilgili önemli bir bilgi verilmiş gibi bir de bu maili atmışlarya, sanırsınız ki konuyla ilgileniyorlar. Daha önce de gönderdikleri matbu maili cevap vermiş olmak için tekrar göndermişler. Cevap vermişler mi evet vermişler. Ama sorun hala devam ediyor. Ben "Ankara'ya nasıl giderim" diye soruyorum, onlar da bana "Bir ara gidersin" diye cevap veriyor. Maili aşağıda yolluyorum. Ben temin süreci ve çözüm ile ilgili kesin bilgi istiyorum. Yada yüz yüze görüşmek. " Sayın İlgili, kliksa.com'a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Siparişinizin teslimat süreci ile ilgili geçici bir aksaklık yaşanmıştır. En kısa sürede siparişiniz tarafınıza teslim edilecektir. Yaşadığınız mağduriyet ve kırgınlık için özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com"

  • Kliksa.com Temsilcisi08 Eylül 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön