11 Kasım 2014

Kliksa.com Faydalanmak İstediğim Kampanyadan Yararlanamıyorum

Kliksa.com üzerinden televizyon satın aldım. Satın almamın ardından yeni bir kampanyanın aktif olduğunu gördüm. Ürünün ödemesinin yapılması üzerinden saat geçmeden iletişime geçmeme rağmen olumlu yanıt alamadım.


Siparişimi iptal edip tekrar sipariş vermem gerektiğini söylediler. Müşteri memnuniyeti için hiçbir efor gösterilmiyor. Ben siparişimi iptal edip tekrar sipariş geçtiğimde o ürünü indirimli olarak satın alabileceğim madem neden hazır satın alınmış üründe bu indirimi uygulayamıyorsunuz.

Mustafa 424 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa05 Ocak 2015

    kampanyadan faydalanmam için ürünü iade edip tekrar satın almamı isteyecek kadar acizlerdi. çözüm odaklı olmaya ve müşteri memnuniyetine dirhem değer vermeyen bir firma.

  • Mustafa16 Kasım 2014

    tarafımla iletişime geçildi fakat yine de kampanyadan faydalandırılmadım. ürünü iade edip tekrar sipariş versem faydalanacağım söylenmesine rağmen faydalandırılmadım.

  • Kliksa.com Temsilcisi11 Kasım 2014

    Sayın Alpago, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön