04 Haziran 2014

Kliksa.com Faturayı Göndermiyor

Kliksa.com'dan 43688520 no'lu 13.01.2013 tarihli alışverişime ait "faturayı" call center'dan 24-26-27/Mayıs/2014 tarihlerinde 3 defa talep ettim. Her defasında öncelikli ilgili birime ilettiklerini bildirdi görevli arkadaşlar telefonda. Bugün 10. gün ve hala ürün faturasını e-mail ile alamadım. Ürünüm arızalandı ve teknik servis işlem için faturayı talep ediyor.


Her gün kampanyalarla ilgili bilgilendirme maili atan Kliksa.com'un bu talebimi halen karşılamamış olmasından dolayı mağdurum. Bu süreçte hem call center'a hem de Kliksa.com şikayet bölümüne internetten en az 7 talep bıraktım. Anlaşılan o ki tüm talepleri sanal ortamda otomatik bilgisayar cevapları ile geçiştiriyorlar.

Özgür 413 Okunma

Cevaplar

  • Özgür09 Haziran 2014

    KLİKSA.COM 'un muhasebe sistemi ve sorumlularını gözden geçirmesi gerektiğini düşünüyorum. Sadece geçen yıl yapılan günü ve numarası belli bir faturaya ulaşabilmek için 10'a yakın kayıt açtırdım. Son çare konuyu sikayetvar.com'a ilettim ve böyle olunca nedense bir gün içinde fatura tarafıma ulşatı. Demek ki isteyince oluyormuş. Sikayetvar.com olmasa , muhtemelen halen faturayı alamamış olurdum.

  • Kliksa.com Temsilcisi04 Haziran 2014

    Sayın Yurt, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön