02 Eylül 2013 #1989147

Kliksa.com Faturamı Göndermedi!

Değerli Yetkililer; Kliksa.com'dan 43936892 Sipariş numarası ile telefon üzerinden TV aldım ve bunun üzerine faturayı e-mail yoluyla talep ettim. Telefonun karşısından fatura kesilir kesilmez acilen gönderileceği teyidini aldım. 30.08.2013 tarihinde faturalandığı halde hala bana e-mail yoluyla gönderimi yapılamamıştır. Şirket faturası olduğu için de biran önce muhasebeye girmesi lazım.


Aşağıda belirttiğim yerlere bildirimlerimi yaptım;
[email protected], 0216 430 1550 (geri dönüş yapmaları için aradım) [email protected]


Açıkçası bir Sabancı kuruluşu olarak Kilksa.com'a bunu yakıştıramadım.

Ayhan 359 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan05 Eylül 2013

    Bırakınız sistemdeki mail hesabımın yanlış olmasını, yazmış olduğum şikayeti bile okumadınız. Ulaşılacak tüm adresleri sizden önce yazdığımdan bile bilginiz yok. Lütfen Yalan - Yanlış bilgi vermeyiniz.

  • Kliksa.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön