03 Mayıs 2013 #1777330

Kliksa.com "En Kısa Sürede" Zaman Kavramları Çok Farklı!

Burdan Kliksa.com yetkililerine yazıyorum; Sizin için En kısa zaman, an ne kadarı ifade ediyor?
11.04.2013 te 3 parça ürün aldık. Ürünlerin iki parçası faturalarıyla birlikte gönderildi. Oysa ürünleri tek parça halinde almıştık. Siparişlerim bölümünde hepsini teslim ettiğinizi yazmışsınız.


Defalarca size mail yazdım. Sonra cevaben dediniz ki; siparişleriniz parçalı halde gönderilmiştir. 2-3 gün içerisinde sizinle irtibata geçilecek. Ancak Neredeyse 1 Ay oldu. Ne ürünümü gönderdiniz. Ne de para iadesinde bulundunuz.


En az 20 defa mail gönderdim size. Her seferinde şikayeti sanki yeniymiş gibi değerlendirdiniz. Hala en yakın zamanda sizinle irtibata geçilecek diyorsunuz ?

Ahmet 91 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet15 Mayıs 2013

    Hala Bir Netice Alamadık sayın şikayetvar yetkilisi. Kliksa.com müşteri hizmetleri sıfır. benimle irtibate geçen yok . paramın iadesini de yapmadılar. !!!!!

  • Ahmet03 Mayıs 2013

    Mail falan almadım. Çözüm istiyorum. Lütfen En kısa sürede tarafınıza geri dönüşüm yapılacak diye mail atmayın ..

  • Kliksa.com Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön