02 Ekim 2014

Kliksa.com Elime Geçmeyen Ürün Ve Hasarlı Ürünün Para İadesinin Gecikmesi!

09.09.2014 tarihinde sipariş ettiğim selvi dekoratif asma kitaplık bugün 02.10.2014 olmasına rağmen halen elime geçmedi. Daha da vahimi call centerlarını defaatle aramama rağmen halen tarafıma ürünün akıbeti hususunda bilgi verilmedi.


Ayrıca yine aynı siparişimdeki hasarlı başka bir ürünü ( Metalia Gm227 Delüx Dolaplı Kitaplık) iade etmeme rağmen( Kliksa deposuna ulaşma tarihi 24/09/2014) ve üzerinden 8 gün/6 iş günü geçmesine rağmen( sitelerinde malın depoya ulaşımından sonra 3 iş günü içerisinde yazıyor) malın bedeli ödeme yaptığım kredi kartına iade edilmedi ve 3-4 kez call centerı aramama rağmen kimse ne bilgi verdi be de geri dönüş yaptı. Umarım sorunlarım çözülür.

Hakan 1.700 Okunma

Cevaplar

  • Hakan03 Ekim 2014

    Çözüme yönelik elle tutulur hiçbirşey yapılmadı,ilgi alaka sıfır, sadece şablon mesaj yolluyorlar,icraat yok.

  • Kliksa.com Temsilcisi02 Ekim 2014

    Sayın Canatan, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön