02 Temmuz 2014

Kliksa.com Defolu Ürün

Geçtiğimiz günlerde teslim aldığım "arzum ar 648 steamart ultra buharlı ütü" nün paketini dün akşam açtım. Bir de baktım ki ütü tabanında bir hat boyunca 3 parça çizik! şimdi ne yapacağım bilemiyorum, bir sürü baş ağrısı.

Erkan 350 Okunma

Cevaplar

 • Erkan23 Temmuz 2014

  sakın bu siteden alışveriş yapmayın, defolu ürünleri sağlam diye gönderiyorlar, değişim istediğinizde de başka defolu gönderiyorlar, ya da fiyat farkı var ise size 200 TL'lik ürünü örneğin 120TL iade yapıyorlar. aman dikkat !! ucuz fiyatların sebebi bu! ben mağdur oldum siz olmayın!!

 • Erkan20 Temmuz 2014

  Ütü'nün yenisi geldi, teşekkürler. Fakat elektrik süpürgesi konusunda aradan 10 gün geçmiş olmasına ragmen gelişme yok. Evde süpürge olmaması sebebiyle sıkıntı yaşamaktayım. Pekçok kez görüşmelerime ragmen hala sonuç yok.

 • Erkan03 Temmuz 2014

  ilginiz için teşekkür ederim, dönüşünüzü bekliyorum. yalnız hala inanamıyorum, çünkü dün akşam da yine üstteki sipariş içerisinde teslim aldığım "SAMSUNG SC4780 ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE - KIRMIZI" ürününde arıza olduğunu gördüm. paketi dün akşam açtım ve elektrik kablosunu makarasına dolayan buton çalışmıyor. artı kabloyu elle çekiyorum, fakat kablo çektiğim noktada durması gerekirken durmuyor ve belli bir noktaya kadar içine geri dolanıyor. Kabus gibi bir durum benim için. lütfen bu konuyla ilgili olarak da bana dönüş yapınız.

 • Kliksa.com Temsilcisi02 Temmuz 2014

  Sayın Özkahraman, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön