04 Aralık 2017
Yorum Yap
#9854699

Kliksa.com 'dan Alınan LG 3 Marka Telefonunun Garanti Şartlarını Yerine Getirmemesi!

Görsel ve yazılı basından öğrendiğime göre Kliksa kapanmış ve Teknosa ile aynı çatı altında ticari faaliyetine devam etmekteymiş. Kliksa'dan LG3 marka telefon aldım ancak telefonum arızalandı telefonumun halen garantisi devam etmektedir.


Ankara da LG3 telefon servisinizi bulamadım. Telefonumu Kliksa'dan Alman nedeniyle bu arızanın giderilmesi ile ilgili şartları oluşturacak Kliksa firmasıdır söz konusu LG3 marka telefonumun garantisi içerisinde yaptırılması ya da paramın iadesini veya aynı konsepte yeni bir telefonla değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum, mağduriyetimin giderilmesi için gereğini arz ve rica ederim.

Suysal Suysal 2.348 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Suysal04 Aralık 2017

    Şikayetvar 31 dKliksa.com 'dan Alınan LG 3 Marka Telefonunun Garanti Şartlarını Yerine Getirmemesi! Görsel ve yazılı basından öğrendiğime göre Kliksa kapanmış ve Teknosa ile aynı çatı altında ticari faaliyetine devam etmekteymiş. Kliksa'dan LG3 marka telefon aldım ancak telefonum arızalandı telefonumun halen garantisi devam etmektedir. Kliksa fat. No:AB420045. Tarih:07/12/2015 Ankara da LG3 telefon servisinizi bulamadım. Telefonumu Kliksa'dan Alman nedeniyle bu arızanın giderilmesi ile ilgili şartları oluşturacak Kliksa firmasıdır söz konusu LG3 marka telefonumun garantisi içerisinde yaptırılması ya da paramın iadesini veya aynı konsepte yeni bir telefonla değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum, mağduriyetimin giderilmesi için gereğini arz ve rica ederim.

Ziyaretçi Yorumları