29 Ağustos 2013 #1982333

Kliksa.com Bile Bile Yanlış Ürün Gönderiyor!

Siyah Renk olarak sipariş ettiğim ve tüm ilan metnindeki görsellerde de siyah olmasına rağmen beyaz renk ürün gönderildi. Ürünün kutusu açılıp, ürünü hiçbir şekilde açmadan açma tuşuna bile bir defa basmadan bilgi verdim ve geri gönderdim. Tamam doğru ürünü göndereceğiz dediler. Daha sonra ise bu ürünün kutusu açıldığı için tekrar satamayacaklarını ve aynı ürünü göndereceklerini belirttiler.


Bu nasıl bir anlayış. Nasıl bir Sabancı şirketi?


Daha öncede sipariş ettiğim LG telefonum aldıktan 10 gün sonra kopyalanmıştır mesajı ile kapatıldı. Kliksa.com telefonu tekrar sadece bir numara kullanılabilir olarak açtı. Yani telefonu hiçbir şekilde bir kimseye veremez ve satamaz durumda elimde kaldı.

Tuncay 219 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay02 Eylül 2013

    Firma sitesinde yanlış yayınladığı ürün resimlerini doğru resimlerle değiştirdi ancak bana gönderilen yanlış renk ürünü değiştirmeyi reddetti.Sebep ise bana gelen kutuyu açmam gösterildi. Telefon hiç açılmamasına rağmen kutu açıldığı için bunu kabul etmediler.Kutuyu açmadan nasıl göreceksek ürünün ne olduğunu. Haklarında tüketici mahkemesine başvuracağımı belirtirim.

  • Kliksa.com Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön