31 Ağustos 2013

Kliksa.com Başkasının Faturasını Bana Yolladı!

Kliksa.com'a sipariş ettiğim Galaxy Note II zamanında iki günde elimi ulaştı ama farklı kişinin faturası ile Kliksa.com'da konuşacak kişi bulamadım. Mail attığımda da sürekli benzer şeyler söylendi elimdeki faturayı göndermemi söylediler ama neden bu işlerle ben uğraşıyorum kendi hataları özür dilenmedi üstüne umursanmıyoruz gibi davranıldı ve kargo parasını neden ben veriyorum.

Şikayetçiyim özür bekliyorum. Kendi faturamın bana gönderilmesini ve vereceğim kargo parasının bana iade edilmesini istiyorum.

Burak 66 Okunma

Cevaplar

  • Burak31 Ağustos 2013

    Hiç bir karşılılk alamadım mesajlar aynı sorularıma cevap alamadım. Mesajlar kopyala yapıştır mesajlar.Özür dilenmedi dala geçiyorlar.kargo parasını neden ben veriyorum kendi hataları yüzünden ben neden uğraşıyorum gerekirse faturasız mal satıyorlar diye maliyeye şikayet edeceğim.İrtibata geçebileceğimiz bir telefon yok.

  • Kliksa.com Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön