31 Aralık 2015
#4536825

Kliksa.com Arızalı Ürüne Sahip Çıkmıyor!

24.12.15' te Kliksa.com'dan aldığım LG G4 ' te, telefonu ilk açtığımdan 1-2 dk sonra ekranın sağ tarafında ekranın neredeyse dörtte birini kaplayan bir görüntü bozukluğu belirmeye başladı. Telefonu açtıktan 30 dk sonra artık neredeyse hiç ekrandan gitmeyen bir bozukluk oldu. Hemen Kliksa.com' u aradım durumu anlattım, böyle bir sorun var ürün arızalı dedim. Kliksa.com ise bana ürünü servise yollamamı ve teknik servisten rapor almam gerektiğini söyledi. Aksi takdirde değiştirmeyeceklerini söyledi. Bu kadar olmaz yani. Sen bana bozuk mal gönder, arkasından bunun bozuk olduğu ispatlamak için beni servise gönder. Ayıptır!

Mutlu Mutlu 67 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mutlu'nun Teşekkür Mesajı07 Ocak 2016

    Kliksa.com yaşanan sorun karşısında başta takındığı tutumu değiştirerek beni mağdur etmemiştir. Kliksa.com alışverişlerine devam edeceğim. Hem Kliksa.com'a hem de Şikayetvar.com' a çok teşekkür ederim.

  • Kliksa.com Temsilcisi31 Aralık 2015

    Değerli müşterimiz, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili tarafınız aranarak bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

Ziyaretçi Yorumları