04 Nisan 2013

Kliksa.com Arızalı Cep Telefonuna Muhatap Bulamıyorum!

Bu firmadan HTC marka çift hatlı bir telefon aldım telefonun hafıza kartı yuvası arızalı çıktı. Üyesi bulunduğum siteden yetkililerle hiçbir şekilde telefon nolarını vermediklerinden e-mail yoluyla yazışıp değiştirilmesi amacıyla form doldurarak iade ettim ancak daha telefonumu bana iade etmeden isteğiniz uygun görülmemiştir diye mesaj yolladılar.

Bir Allah'ın kulunu muhatap olarak bulamıyoruz. Ancak e-mail yoluyla müşteri departmanımız sizinle iletişime geçecek diyorlar 4 gündür 3 defa yazmama rağmen bir Allah'ın kulu muhatap yok ne aradılar ne sordular. E-mail yoluyla cevap veren görevliden isim istiyorum ismini vermek yasakmış ismini bile kimle muhatap olduğumu bile söylemiyorlar.

Cengiz 133 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz16 Nisan 2013

    Balıkesir susurluk Halkbankası yetkilileri uyuyorlarmı Allah aşkına.Bir Kamu çalışanı olarak ATM de kuyruk 1000 lira limit için,birde kalan maaşı almak için şubeye geçip şubede kuyruk.15 nde maaşımı aldım dağıttım Para bitti hadi açık hesapdan yani avans alayım dedim.ATM Ye baktım para vermiyor açık hesabımda 2000 lira limitim olduğu halde 1000 liralık maaş hesabımdan aldığım paradan dolayı adamlar avans paraya yani faizle verdikleri parayı bile günlük limitiniz dolu diye ATM de sınır koyduklarından alamadım.Yzıklar olsun bankayla maaşdan dolayı anlaşma olduğundan mecburuz tabi o bankaya gitmeye.

  • Kliksa.com Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön