23 Ağustos 2013 #1973515

Kliksa.com Ambalajı Açık 2.El Ürün Yolladılar!

o19. 08. 2013 tarihinde sipariş etmiş olduğum piller 21. 08. 2013 tarihinde fotolarda göründüğü şekilde elime geçmiştir . Kliksa.com'un bunu kasıtlı bir şekilde böyle yolladığını biliyorum . Çünkü bu ürün belli ki iade edilmiş bir ürün ve orjinal ambalajı bozulmuş olduğu deyim yerindeyse 1 km öteden belli iken bunu bana yanlışlıkla yollamaları söz konusu değildir.


Ayrıca kendilerine bu durumu bildirmeme rağmen oyalayıcı mesajlar atarak akılları sıra değişim sürecini geçirmeye çalışıyorlar . Ayrıca bu ürünün dağıtıcının stoklarında var olduğunu bildiğim içinde kalmadı diyerek beni yanıltamazlar. Ürünün sıfır ambalajında ve bozulmamış bir set ile değişimini istiyorum.

Güçlü 235 Okunma

Cevaplar

  • Güçlü23 Ağustos 2013

    UPS kargo ile gönderdikleri için ayrıca KURYE çağırıp alıcı ödemeli yollayacağım . UPS kargo ile çalışırsan bunlara katlanacaksın . Şehrin 17 km dışında bir kargo firması ile çalışırsan bunun maliyetini de sen karşılarsın kliksa.

  • Güçlü23 Ağustos 2013

    verdikleri cevap 2 gün önce verdikleri cevap ile AYNI : BUYRUN Sayın İlgili, kliksa.com a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Koşulsuz iade süreci ürünü teslim aldığınız tarih itibariyle 7 gün içerisinde ürünün orijinal ambalajında, tekrardan satışa uygun, hasarsız ve eksiksiz olması halinde geçerli olmaktadır. Arızalı ürünlerde ise arıza durumunu içeren servis raporuyla birlikte 30 gün içerisinde tarafımıza ulaşması akabinde iptal/iade talebiniz işleme alınmaktadır. Kargo hasarlı ürünlerde kargo tespit tutanağı ile birlikte ürünü teslim aldığınız tarih itibariyle 7 gün içerisinde tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Eğer ürün arızalı ise teslim aldığınız tarih itibariyle ilk 30 gün içerisinde yetkili servis raporuyla tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

  • Kliksa.com Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön