15 Şubat 2013 #1633718

Kliksa.com Alıcının Onayı Olmadan Gerçekleştirilen Sipariş İptali!

7 Şubat 2013 günü Kliksa'nın 'Bitiriyoruz' kampanyası kapsamında 799 TL'ye Nokia N9 sipariş verdim. Firmanın prensipleri gereği 1-3 iş günü içinde ürün sipariş tedarik edilip, kargolanması gerekiyordu. 3 iş günü sonunda kargolanmaması nedeniyle durumu sorduğumda sistemden kaynaklanan bir gecikme olduğunu ifade ettiler.


Sonraki 2 iş günü de aynı cevabı aldım. Bu süreçte sipariş verdiğim ürünün fiyatı 999 TL oldu ve satışa açıktı. 14 Şubat 2013 günü müşteri hizmetlerine durumu sorduğumda sistemden kaynaklanan bir nedenle onayım olmadan siparişimi iptal ettiler. Müşteri hizmetlerine neden iptal edildiği sorduğumda hiçbir bilgi alamadım. Bu mudur size yakışan? Size bu hakkı kim veriyor?

Onur 150 Okunma

Cevaplar

  • Onur16 Şubat 2013

    Aktarılan bilgiyi aşağıdaki gibidir: Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. 43793813 nolu siparişinizin iptali tarafımızdan gerçekleştirilmiş olup geri ödemesi hesabınıza yapılmıştır. İşlem ekran görüntünüz ektedir, kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Sonuç olarak: Biz istedik siparişini iptal ettik, sen iste veya isteme.Bir sorunu olan var mı?

  • Kliksa.com Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön