15 Ekim 2014

Kliksa.com Ürünün Teslim Edilmedi.

29/09/2014 tarihinde 2 adet parfüm siparişi verdim. 3 gün içinde teslimat yazıyor, takip numarasıda bana gönderilmedi. Kliksa.com'u telefonla arayarak takip numarası istedim, gelen takip numarası başkasına ait, 08/10/2014'te bana sadece ürünün faturası geldi üründen haber yok, bilgi verende yok, siparişin iptalini istedim 09/10/2014'te 48 saat içinde geri dönüş olacak dediler .

Bugün 14/10/2014 hala arayan soran yok ve ben her gün arayıp, çıkan farklı kişilere aynı şeyleri anlatıyorum. Bugün de aradım ve aynı cevabı aldım konu ilgili birime iletilmiş bana mutlaka dönülecekmiş öyle bir birim olduğundan şüpheleniyorum açıkçası. Hiç mi geri dönüş yapılmaz birde Sabancı güvencesiyle alışveriş yaptım.

Burcu 1.280 Okunma

Cevaplar

  • Burcu03 Kasım 2014

    21 Ekim tarihinde arayıp gecikmiş özürlerini ilettiler, böyle durumların yaşanmaması için gerekli tedbirleri alacaklarmış, umarım öyle olur.

  • Burcu20 Ekim 2014

    öncelikle size ilginiz için teşekkür ediyorum, kliksa firması hakkındaki düşüncelerime gelirsek, sonunda paramı iade aldım ama çözüm süreci hiçte hoş değildi çünkü beni bu süreçte arayıp bilgilendirme yapmadılar paramı iade alana kadar hep tedirginlik yaşadım. Sonuca ulaştım belki ama paramla rezil oldum her gün aradım hem zamanımı hemde enerjimi heba ettiler, halbuki tek bir bilgilendirme telefonuyla bunların yaşanmasını önleyebilirlerdi ama yapmadılar ben hala bir özür bekliyorum açıkçası yaptıkları yanlışlıktan dolayı ama öyle bişey olmayacağınıda biliyorum bir daha asla kliksa'dan alışveriş yapmam

  • Kliksa.com Temsilcisi15 Ekim 2014

    Sayın Tüzün, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön