Kliksa.com Ürünümü Göndermedi!

Abidin A. |

17 Eylül 2013 tarihinde Kliksa.com'dan yapmış olduğum siparişin bir kısmı 3 gün sonra elime ulaştı. Fakat siparişim içerisinde yer alan ssd disk halen gönderilmedi. Daha önce site içerisinde yer alan canlı destek kısmına durumu bildirmeme rağmen tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

Eğer ürün ellerinde değilse neden satış yapılmaktadır.
Eğer ürün ellerinde ise neden gönderilmemektedir.

Aldığım ürün bilgisayar kullanımında bana süre kazandırmak amaçlıdır. Maalesef ürünün kullanım ömrü boyunca kazanacağım süreden fazlasını ürünün gönderilmemesi nedeniyle baştan kaybetmiş bulunmaktayım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abidin A.
  04 Ekim
  21:36

  Şikayetimi buraya yazdıktan sonra kliksa.com dan bir telefon aldım. Söz konusu ürünü temin edemediklerinden para iadesi yapılacağını söylediler. Paranın iadesi olurda geçen 10 günün iadesi nasıl olacak merak ediyorum. İnsan internetden alış verişten soğuyor. Söz konusu telefondan sonra iş çıkışı bir elektronik mağazasına gidip ürünü satın aldım. Yok ürün yokmuş, kargoymuş vb.. Sanırım en iyisi direkt elden almak.

 • 01 Ekim
  19:45

  Sayın Arpacı,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi e-mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı e-mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com