24 Ağustos 2013

Kliksa.com Ürünümü Geç Teslim Ediyor!

Kliksa.com aldığım ürünle ilgili hafta sonu da kargo firması çalışmıyormuş. Sitenin hiçbir yerinde yazmıyor. Firma bana hafta sonu teslimat yapılmadığını söylediğinde bunu sitenizde belirtin dedim. Verilen cevap elbette şeklinde oldu. Fakat buraya baktığımda benim gibi bir sürü insanın aynı konuda şikayeti olduğunu gördüm. Kim bilir kaç kişi benim gibi yazın demiştir? Dikkate almadıkları belli.

Mediha 380 Okunma

Cevaplar

  • Mediha 26 Ağustos 2013

    Mail adresime kargo firmasının ürünümü 1-5 gün arasında teslim edeceği; teslimatı kargo firmasının kendi programına göre yapacağı belirtiliyor. Benim şikayet sebebim de bu zaten bu bilgi sitede yer almıyor. değerlendirmemi de buna göre yaprım.

  • Kliksa.com Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön