Kliksa.com Ürünüm Kargoya Verilmiyor!

Serhat S. |

Kliksa.com güvenilir diye telefon aldım aynı gün kargo ibareli 3.iş günüde bitti kargoya verilmiyor karşımızda bir muhatap da bulamıyorum, canlı destek diyor otomatik cevap atıyor, mail atın diyor mail attım,cevap yok nereden aldım bu siteden ürünümün acilen kargolanmasını istiyorum. Hiç memnun kalmadım ben bu siteden...

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat S.
  09 Temmuz
  11:14

  Şu an için sipariş teslim tarihiniz ile ilgili net bir bilgi maalesef aktaramamaktayız. Dilerseniz siparişiniz için web sitemiz üzerinden iptal isteğinde bulunabilirsiniz. 1-3 iş günü içerisinde sipariş tutarı hesabınıza iade edilmektedir.

  Son olarak gelen cevap arkadaşlar...

 • Serhat S.
  08 Temmuz
  16:51

  Arkadaslar bugün mail attılar yine bir gelişme yok sadece kusura bakmayın falan ürünlerimi kargoya vermiyorlar yalan beyanda bulundular bana halada vermiyolar ürünleri kargoya kaç gün oldu

 • Serhat S.
  08 Temmuz
  16:50

  KESİNLİKLE BİRDAHA ALISVERIS YAPMAM

 • 08 Temmuz
  08:41

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com