Kliksa.com Ürünüm Kargoya Bile Verilmiyor!

Can D. |

Emporio armani ar5890 saati diğer internet sitelerinden biraz daha pahalı olmasına rağmen kliksa adlı siteden sırf SA ibaresi var güvenli olur diye aldım. Ayın 28 /05/2013 tarihinde almama rağmen bugün ayın haziran 1 i. . 4 gün geçmesine rağmen ürünüm hala kargoya bile verilmemiş. Canlı destek hattında bana defalarca söylenende ürününüz 1-3 iş günü içerisinde kargo özelliği olan bir ürün .

3 gün geceli çok oldu ama hala ne kargoya verildi nede bana bir bilgi. Kliksa denilen yerin herhangi bir telefonuda yok arayıp soramıyorum ne oldu diye yani anlayacağınız karşımda herhangi bir muhatapta yok. Anlayacağınız öylece ortada kaldık. Derdimizi kimseyede anlatamıyoruz..

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  09:58

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com