30 Mayıs 2014

Kliksa.com Ürünü Satıyor Göndermiyor!

Kliksa.com'dan almış olduğum bisiklet gönderilmedi ve tam üzerinden 45 gün geçtikten sonra defalarca kendilerini aramama rağmen biraz gecikecek ürününüz temin ediliyor diyen firma yetkilileri benim onayımı almadan parayı hesabıma iade ederek siparişimi iptal ettiler.

Oysa ben bu durumdan önce tüketici heyetine başvurumu yapmış sonucu bekliyordum. Sebebi ne biliyor musunuz, halen satıkları Ümit Gegretta 24 jant bisikleti temin edememe! Neymiş efendim tedarikçi firma değişmiş ondan gönderemeyeceklermiş!

Birkan 347 Okunma

Cevaplar

  • Birkan'ın Teşekkür Mesajı06 Haziran 2014

    şikeyet var.com' ateşekkür ederim. 50 gün boyunca iletişime geçmeye çalıştığım firma şikayet var sayesinde bana ulaştı kısa sürede sorunumu çözdüler .

  • Kliksa.com Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Sayın Kan, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön