11 Eylül 2015

Kliksa.com Ürünü İade Ettiğim Halde Ücreti İade Etmiyorlar!

Kliksa.com'a vermiş olduğum 45334607 no. 'lu siparişim için iade talebi oluşturdum, onların verdiği kod ile paketi açılmamış olarak 3 iş günü içinde iade ettim. 3 iş günü içinde sonuçlandıracağız demelerine rağmen üzerinden 2 ay geçti, ücret iadesi yapılmadığı gibi taksitlerim kesilmeye devam ediyor. Kliksa'nın sitesinden ve telefonla yaptığım başvurulardan "araştırıp size döneceğiz" ifadesinden başka sonuç alamadım. Bu arada sitede yeni gördüm ki benim ürünü iade ettiğimin üzerinden 1 ay sonra "iade talebiniz reddedilmiştir. Ürününüz 3 iş günü içinde tarafınıza gönderilecektir. " yazıyor! Ürün bana yeniden gönderilmediği gibi neden iade talebimin reddedildiği de söylenmiyor.

Nermin 111 Okunma

Cevaplar

  • Nermin21 Eylül 2015

    Ürünü iade ettiğim 14.7.2015 tarihinden 2 ay sonra, 18.9.2015'de nihayet ödediğim parayı geri alabildim. Firmaya teşekkür etmiyorum, ancak bizlere bu platformu sunan Şikayetvar.com'e teşekkür ediyorum. Kliksa mı, bir daha asla diyorum.

  • Nermin11 Eylül 2015

    İki aydır aynı matbu yanıt. Telefonda da benzer yanıt. İncelemeleriniz oldukça uzun sürüyor. Bekliyorum.

  • Kliksa.com Temsilcisi11 Eylül 2015

    Sayın FENMEN, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön