07 Ağustos 2013

Kliksa.com Ürünü Göndermedi!

Kliksa.com iftar teklifi göndermiş ve Samsung S4 16 GB 1649 TL ve sipariş 16:00 kadar verilirse aynı gün yoksa ertesi gün kargo taahhüdlü teklifini kabul ederek sipariş verdim ve 3D ödeme ile anında üceti peşinen alındı.

Ürünü 01. 08. 2013 sipariş vermeme rağmen halen daha göndermediler ve ne zaman göndereceklerini bilmediklerini söylüyorlar. Kliksa, yanlış bilgi vererek tüketici yanıltmış, rekabet mevzuatına muhalefet yapmış ve olarak elinde olmayan ürünü elindeymiş gibi gösterek kötü niyet sergilemiştir.

Cihangir 301 Okunma

Cevaplar

  • Cihangir19 Ağustos 2013

    01.08.2013 tarihinde vermiş olduğum KLİKSA Taahhütü gereği Saat 16:00 aynı gün yoksa ertesi gün kargolanacağı altında vermiş olduğum siparişi 14.08.2013 tarihinde teslim etmiştir. TAM 14 GÜN GEÇİKMELİ!!!!

  • Cihangir07 Ağustos 2013

    Mail adresim doğru ve ancak ne zaman gondereceklerine dair bilhi vermiyoreunuz. Halen internet sayfanızda aynı ürünü saat14:00 kadar sipariş edene aynı gün kargo edileceğini söylüyorsunuz.Yani eyleminizle söyleminiz birbiriyle çakışıyor. Dolayısıyla her geçikme günü için 50 tl geçikme bedeli talep ediyoruz. Tüm internet sayfanızı mahkemede delil sayılacak şekilde kayıt edilmiştir.ÜRÜNÜ BUGÜN ACİLEN K. MARAŞ TEKNOSA MAĞAZANIZDAN ALMAMIZI SAĞLAMANIZI talep ediyoruz.

  • Kliksa.com Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön