24 Aralık 2014

Kliksa.com Ürünü Gelip Almadılar Ve Para İadesi Yapılmadı!

19/12/2014 tarihinde 44904088 No'lu siparişim de ki yatağın ebatları yanlış olduğu için hemen Kliksa.com'u arayarak siparişi iptal etmeme ve form doldurup, baş vurarak siparişimin iptal edildiğine dair bir mail almama rağmen, yatak bana gönderilmiş ve para iadem kredi kartıma hala yapılmamıştır.

2 gündür yaklaşık yarım saatlik telefon görüşmeleri yapmama rağmen hala firma kargo firmasını gönderip ürünü aldırmamıştır. Bu durumdan son derece rahatsız olup bir an evvel çözülmesini rica ediyorum.

Müjde 286 Okunma

Cevaplar

  • Müjde 26 Aralık 2014

    Ürün iadesi hala firmanız tarafından alınmamış olup, para iadesi de hesabıma yapılmamıştır. Ayrıca yataklar bana faturasız olarak gönderilmiştir. Faturası olmayan bir ürünün garantisi nasıl talep edilebilir ki? Ürünün derhal gelinip alınması ve para iadesinin acilen yapılmasını talep ediyorum!

  • Kliksa.com Temsilcisi25 Aralık 2014

    Sayın Müjde Örter, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup departmanlarımızca kontrol süreci başlatılmıştır.Tarafınız ile iletişime geçilerek sürece istinaden bilgi aktarımı sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön