Kliksa.com Ürünü Değiştirmiyor...

Aytaç S. |

2 Ağustos 2015 tarihinde Galaxy e7 telefonu Kliksa.com'dan satın aldım. Ürün elime 05.08.2015 tarihinde saat 16:30da ulaştı. Ürünü açtım inceledim Home tuşunda çatırdamalar gördüm belli yerine oturmamış.

Aynı gün saat 17:30da ürünü tekrar geri kargoladım (Değişim talebiyle) iade bile istemedim üründen memnun kalmıştım ama sorunlu telefon kullanmak istemedim. Bugün (07.08.2015) tarihinde sipariş detayını "Ürününüzün 1 adeti için iade talebiniz reddedilmiştir.

Ürününüz 3 iş günü içinde tarafınıza gönderilecektir. " açıklama yaparak güncellemişler. Kliksa.com bu tutum ve davranışıyla kanunlara aykırı davranmaktadır. Bu durumun düzeltilmesini ve yeni ürünün tarafıma gönderilmesini talep ediyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aytaç S.
  14 Ağustos
  15:28

  Çok geç çözüldü

 • Aytaç S.
  13 Ağustos
  23:38

  Yeni ürün yollandı. Ancak kliksa bu konuda çok ağır ve süreci hiçbir şekilde iyi bir şekilde yürütemedi. Koordinasyon sıfır. hiçbir şekilde hiç bir şeyden haberleri yok. Sistemleri değişmeli.

 • 12 Ağustos
  16:16

  Sayın SEVEN,
  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
  Talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilmiştir.
  Bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,
  kliksa.com

 • Aytaç S.
  11 Ağustos
  12:58

  Yok ne arayan var ne soran. ne de yeni ürün yollayan. Müşteri hizmetleri berbat. Müşteri memnuniyeti berbat. Kargolama sistemi berbat. Ulaşamıyoruz! Bilgi alamıyoruz! Papağan gibi geri döneceğiz diyip duruyorlar! Paramla rezil oldum

 • 08 Ağustos
  17:15

  Sayın SEVEN,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com