10 Mayıs 2014

Kliksa.com Ürünler Tedarikçi Firma Tarafından Gönderiliyor, Takip Eden Yok.

Bu hafta başında Kliksa.com dan 4 adet ürün sipariş ettim. Sipariş takip sistemine baktığımda iki ürün için" 5 ve 3 iş günü içerisinde gönderilecektir" gibi standart bir mesaj vardı. Ama diğer ürünler için "ürününüz tedarikçi tarafından gönderilecektir."Diye bir ibare vardı, bu ürünlerde biri elime ulaştı ama diğer ürün günler geçmesine rağmen ulaşmayınca telefon ile aradım.

Telefondaki operatör ilk başta bir bilgi veremedi ve beni bekletmeye başladı... Uzunca bekledikten sonra operatörün "efendim ürününüz için tedarikçi firmaya şikayetinizi ilettik"dedi. Ürünlerin durumundan haberdar değiller, müşteri şikayet ederse haberleri oluyor. Böyle durumlar firmanın kurumsallığını sorgulatıyor.

Ufuk 284 Okunma

Cevaplar

  • Kliksa.com Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Sayın Çetin, kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön