Kliksa.com Ürün Teslimatı Yapılmıyor.

Mustafa K. |

Kliksa.com'dan almış olduğum ürünün bana teslim edilmediğine dair siteyi 6 defa aramama rağmen her seferinde ilgili birime bildiriyoruz cevabı aldım. Buradan baktım ki zaten site bu konulara çözüm üretmek yerine kopyala yapıştır cevaplar veriyor. Bana verecekleri cevap aynen şöyle olacak;

Kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız.Saygılarımızla,kliksa.com.

Bir daha kesinlikle alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Reklam yerine hizmet yapın.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  29 Eylül
  19:10

  İletişime geçildiği doğru ancak henüz bir çözüm bulunmadı bu yıl içerisinde iptal işlemim gerçekleşip param ödenir herhalde. Merakla beklemedeyim birbiriyle koordine kuramayan birimlerin bulunduğu site, sürekli ilgili birime bilgi veriliyor ilgili birim kim hala çözmüş değilim.

 • 24 Eylül
  14:31

  Sayın Karacan,

  kliksa.com ’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  En kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com