Kliksa.com Ürün Teslimat Problemi!

Rasim Ö. |

Kliksa.com'dan sipariş ettiğim ürünler UPS kargo tarafından ikamet ettiğim şehre kadar geliyor bana teslim edilmeden ve bilgi verilmeden Kliksa.com tarafından verilen talimatla geri UPS kargo tarafından geri götürülüyor ve M*** Y. diye bir firma yetkilisine teslim ediliyor. Ortada bana teslim edilen ürün olmamasına rağmen hem firma hem UPS tarafından siparişiniz teslim edilmiştir diye mesaj gönderiyorlar. Tüm ulaşma çabalarıma rağmen telefon kullanmıyoruz maille iletişim kuruyoruz diyorlar canlı destek hattıyla yaptığım görüşmelerde sonuç yok. Almadığım ürünlerin ilk taksitini hesaptan çekmişsiniz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rasim Ö.
  21 Ağustos
  20:40

  bana mail atıyorlar en kısa sürede bilgilendireceğiz diye hala arayan soran yok zaten bu mail\'i geçtiğimiz haftada göndermişlerdi.ürünlerin parasını hesaptan çekmeyi hiç aksatmıyorlar ve teknik hatada olmuyor.şimdi düşünün teslim edilmeyen ürünün parasını ödediğinizi ve ürünün size hala teslim edilmediğini bunun yanında sorumlu şirketin geçin özür dilemeyi irtibata geçmeye bile tenezül etmediğini.bunun meslek etiği,ticaret etiğini geçin insanı insan yapan erdem ve faziletlerin hangisine uyduğunu bana söylermisiniz.ama sabırla bekleyeceğim gereken şartlar oluştuğunda yasal süreç başlatıp takipçisi olacağım.

 • 19 Ağustos
  11:21

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com