Halil G. Teşekkür Mesajı

Sorunum geçte olsa çözüldü. Şikayet var.com a teşekkür ederim.

Kliksa.com Ürün Kusurlu Çıktı, Para İadesi Yapılmıyor!

Halil G. |

16/01/2013 tarihinde LG 42LM640s led tv aldım. Ürünün kutusunu LG servisi açtı. Ürün kırık çıktı. Ürünü geri gönderdim. Ürünü incelediler yenisini tarafıma göndereceğini belirttiler. 2. ürün tarafıma gönderildi. LG servis kurulum için 18/02/2013 tarihinde geldi. LG Servisi ürünün kutusunu açtı. Tarafıma tekrar kırık ürün gönderildi.

Servis raporu ile 14 gün önce 2. ürünü de gönderdim. Ürünün para iadesinin tarafıma yapılmasını istiyorum. Muhatab bulamıyorum. 50 gündür mağdur ediliyorum. Firmayı tüketici haklarına verip hacizlemi paramızı geri alacağız. Müşteri bu kadar mağdur edilmez ki. Müşteri güvenini sıfıra indiriyorlar. Para iadesi istiyorum. Artık bu firmadan ürün istemiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil G.
  27 Mart
  13:36

  Sorunum geçte olsa çözüldü. Şikayet var.com a teşekkür ederim.

 • Halil G.
  13 Mart
  01:07

  Ürünün faturası ve servis raporu ürünün kutusunun içerisine konulmuştur. Kargoya o şekilde verilmiş ve tarafınıza gönderilmiştir. Ne yapmaya çalışıyorsunuz. Müşteriye zorluk çıkarmak hoşunuzamı gidiyor. Kurumsal bir firma iseniz bu sorunu çözersiniz. Ürünü geri iade almak çok zor geliyorsa tarafıma sağlam bir ürün gönderebilirsiniz. Lütfen ürünü tarafıma getiren kargo firmasına söyleyin teslim almadan önce kutuyu ya açsınlar yada siz servis raporuna itimat edin. Ürünün kutusunu ben değil servis açıyor. 2 ay oldu ben ürünü alalı. Müşteri bu kadar mağdur edilmez. Acele cevap verirseniz sevinirim.

 • Halil G.
  09 Mart
  15:40

  Sayın Kliksa.com yetkilisi tarafıma gönderdiğiniz mesajda "43689974 numaralı siparişinize ait ürününüz elimize ulaşmış olup yetkili servis tarafından düzenlenmiş ürününüze ait servis raporu ve ürün faturası elimize ulaşmamıştır. ilgili ürününüze ait olan servis raporu elimize ulaşmadan iptal iade işlemiz işleme alınamamıştır." demişsiniz. Fakat ben ürünün faturasını ve servis raporunu ürünün kutusunun içerisine koydum. Kutuyu ilk kim açtı ise bu raporları o kişiye sorun. Lütfen müşterilerinizi oyalamayın.

 • 05 Mart
  15:20

  Sayın İlgili,

  kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  kliksa.com

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

  bilgi@kliksa.com
  yardim@kliksa.com