20 Ağustos 2015

Kliksa.com Ürün Kargolanmıyor!

Kliksa.com üzerinden bir klavye, mause set aldım. Ürünü altıktan 12 saat kadar sonra ürününüz kargoya verilmiştir diye bir bildirimde bulundular. 12 saat içinde ürün gönderi numaranız girilecektir yazıyordu 3 gün geçtiği halde ne ürün geldi ne de kargo gönderi numarası verildi. Mail yazıyorum sanırım kimsenin okuduğu yok ve otomatik mail geliyor sadece.

Halil 527 Okunma

Cevaplar

 • Halil 21 Ağustos 2015

  Müşteri hizmetlerinden bir eleman aradı, sistemsel hatalarından dolayı kargo bilgilerini göremediklerini iletti. Sonuç olarak ürün 3 gün içinde elime ulaştı ve üründe herhangi bir sorun yok.

 • Kliksa.com Temsilcisi21 Ağustos 2015

  Sayın BAHADIROĞLU, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili tarafınız aranarak bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

 • Halil 21 Ağustos 2015

  Ürün elime 20.08.2015 tarihinde ulaştı. Ürün elime ulaşmadan 1 saat kadar önce müşteri hizmetlerini aramıştım fakat ürünün tedarik durumundan bir haberlerdi.

 • Kliksa.com Temsilcisi20 Ağustos 2015

  Sayın BAHADIROĞLU, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Siparişiniz ile ilgili gerekli incelemeler tamamlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön