30 Nisan 2013

Kliksa.com Ürün İadesi!

Kliksadan alınan era marka elektrikli teflon balık ızgara UPS kargo şirketi tarafından teslim edildi.Üründeki sorun nedeniyle iade etmek istediğimizi internet yoluyla bildirdik bildirmeye çalıştık kısaca bir form doldurduk. Sorunların başladığı noktada burası.Müşteri hizmetlerinin verdiği mail adresine ulaşılmıyor.

UPS müşteri numarası olmadan kargoyu alamayacağını ifade ediyor.müşteri numarasını öğrenmenizde mümkün olmuyor. Telefonla ulaşmak mümkün değil maille ulaşmak mümkün değil. Firmaya sıkıntınızı ve derdinizi anlatmak mümkün değil.

İskender 127 Okunma

Cevaplar

  • İskender 01 Mayıs 2013

    kliksa internet sitesi üzerinden online yazışmada; konuyla ilgili tüm yardımları [email protected] com alabileceğimiz ifade ediliyor. Verilen mail adresine gönderdiğimiz mailler. Delivery has failed to these recipients or groups ifadesiyle geri dönüyor. Ayrıca internet üzerinden alınan bilgi doğrultusunda ürünün UPS kargo şirketi ile karşı ödemeli gönderebileceğiniz ifade ediliyor. UPS kargo& kurye şirketi arandığında ürünün tekrar geri gönderilmesi için "müşteri kodu"harf ile başlayan bir numara talep edildi. Numarayı öğrenmek için mail form ve yazışma dahil ; tamamını yapmama rağmen bir sonuca ulaşamadım. Ürünü teslim almaları için bu kodun gerekli olduğunun bilgisi verildi. telefonla ulaşmayı denedim 1 müşterinin kliksa'ya telefonla ulaşması mümkün değil.

  • Kliksa.com Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın İlgili, kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgi mail yoluyla tarafınıza aktarılmıştır. Sistemimizde kayıtlı mail adresinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, kliksa.com Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, size yardımcı olmak, probleminizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için buradayız. kliksa.com hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için 7 gün - 24 saat bize ulaşabilirsiniz. [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön